5 hier, ktoré Ubisoft určite ukáže na E3

Ubisoft

Ubisoft včera oznámil čas konania svojej E3 prezentácie a zároveň odteasoval tri značky, ktoré tu môžeme s vysokou pravdepodobnosťou čakať. Lenže ako poznáme Ubisoft, rozhodne to nebude len o troch novinkách. Takže čo môžeme určite čakať na evente, ktorý štartuje 12.6. o 22:00?

Assassin’s Creed: Origins

Po dvoch rokoch čakania nám je viac než jasné, že Ubisoft nepoloží značku k ľadu a bude v nej pokračovať. Pripravuje však hru, ktorá by mala za to čakanie stáť a verím, že bude minimálne tak dobrá ako Watch_Dogs 2. Nepochybne najväčším oznámením bude Assassin’s Creed Origins. Ten by sa mal odohrávať v starovekom Egypte a v okolí východného Stredozemného mora.

Mať japonského vydavateľa, toto by bol Assassin’s Creed 0. Je to totiž prequel k celej sérii, odohráva sa dávno pred Altairom a bude odpovedať na otázky spojené so samotným začiatkom zdanlivo odvekého boja medzi asasínmi a templármi. Čakať máme čistý singleplayer a odladený herný zážitok. To je jedna z mnohých vecí, ktoré sľubuje čerstvý obsiahly leak.

Assassins Creed Origins

Far Cry 5

Technicky vzaté, teasing na nový Far Cry začal ešte predtým, ako sme uvideli jeho logo. Začalo to tým, že Ubisoft hodil na sociálnu sieť fotku z Far Cry 3 a celý internet sa išiel okamžite zbesnieť, že možno znovu uvidíme Vaasa. To Ubisoft dementoval slovami, že išlo o obyčajný throwback post a že nemá čo povedať o novej hre. Asi týždeň na to sa objavili správy o natáčaní live-action traileru v Montane, ktorý mal patriť novému, westernovému Far Cry. Po tom, ako sa predošlá časť vrátila do praveku, sme schopní uveriť všetkému. No viac sa nám pozdáva myšlienka, že je to nový Call of Juarez. O čom bude skutočne Far Cry 5, uvidíme zrejme na E3.

Far Cry 5

The Crew 2

Ou jé, tak na toto som sa tešil jak malý na Vianoce! Ubisoft je so svojou novou závodnou hrou zjavne spokojný, veď inak by ju nerozšíril dvomi veľkými expanziami a nepredstavil úplne nový diel. Najzásadnejšou otázkou ale ostáva, kam zamierime teraz? Jednotka ponúkla gigantickú mapu USA a tak nie je dôvod, prečo by mal Ubisoft ostávať tu. Ak by išiel po stopách Forzy, potom by sme v dvojke mohli navštíviť Európu. Tu by sa mohol Ubisoft pochváliť ešte väčšou mapou, obrovskou kultúrnou diverzitou (každá krajina má prakticky svoju vlastnú architektúru) a možno by sme tu navštívíli aj naše malé dve krajiny. Vydriftovať to z Tatier v Bé eM Wé na rozostavanú dialnicu Bratislava-Košice a naháňať sa s policajtami až do Prahy? Sem s tým!

Europe Cityscape

South Park: The Fractured But Whole

Keď to nevyšlo minulý a predminulý rok, tak teraz je viac než jasné, že South Park uvidíme a že sa dozvieme snáď už definitívny dátum návratu do najznámejšieho mestečka v Colorade. A možno sa dozvieme, že Ubisoft za ten čas kompletne zmenil hru a nový South Park bude odlišný od toho, čo sme mali možnosť vidieť v rokoch 2016 a 2015. Možno väčšie zameranie na online alebo tak. Je nám však jasné, že Matt Stone a Trey Parker ponúknu ďalší nezabudnuteľný zážitok, nech už bude akýkoľvek.

Tom Clancy’s (Splinter Cell?)

Aj keď Tom Clancy zomrel pred 4 rokmi, jeho meno si ďalej drží hodnotu a Ubisoft bude z tohto mena ryžovať, kým sa dá. A preto je nám jasné, že sa ukáže aspoň jedna nová hra z univerza Tom Clancy’s. Už sme tu mali Rainbow Six, Ghost Recon aj úplne novú značku The Division. Tak čo ďalej? Clancy sa podpísal pod veľa ďalších značiek a tak sa naskytajú neobmedzené možnosti, čo to bude zač: Splinter Cell, EndWar, H.A.W.X., Jack Ryan a čerstvo bol oznámený aj ShadowBreak. Ale asi to bude nový Splinter, keď už je v príprave aj film.

Splinter Cell Shadows

A čo ďalej?

Ubisoft má pod palcom aj ďalšie značky a je možné, že ukáže niečo, čo zatiaľ nepredstavil. Možno tu poodhalí Watch_Dogs 3, ale to by sme tipovali skôr na budúci rok. Možno ukáže Raymana, možno skúsi šťastie s Rocksmith a určite sa zameria na VR. Keď už bude mať VR aj Project Scorpio, tak zrejme ukáže, ako pobežia niektoré existujúce značky (Eagle Flight) na novom Xboxe. Možno ten western bude nakoniec fakt Call of Juarez a FC5 bude niečo úplne iné.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *