South Park: The Fractured But Whole bol znovu odložený

South Park

Stan, Kenny, Kyle a Cartman sa tak skoro na naše Xboxy nevrátia. Ubisoft pri oznámení finančných výsledkov potvrdil už druhý odklad South Park: The Fractured But Whole a hra vyjde niekedy najneskôr do 13 mesiacov.

Hra bola odložená na fiškálny rok 2018 a v očiach Ubisoftu to znamená, že vyjde niekedy v časovom rozmedzí od apríla/dubnu 2017 do 31. marca/března 2018. Ako to už pri takýchto odkladoch býva, tak žiaden konkrétny dátum vydania nebol na tretíkrát udaný a myslím, že to tak je aj lepšie. Veď aspoň sa predíde ďalšiemu sklamaniu z nedodržaných sľubov. Na druhú stranu, ak si chcete vychutnať South Park na svojom Xbox One, už teraz si môžete zahrať prvý diel, The Stick of Truth, za pomoci spätnej kompatibility alebo kúpením „remastru“ (neni tu čo remastrovať) na Xbox Store. Alebo vlastne nie, ten takzvaný remaster si kúpite jedine s digitálnou predobjednávkou South Park: The Fractured But Whole.

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *