V The Division sa bude dať hrať za assassina

The-Division

Existujú dva dôvody, prečo sa v multiplayerových hrách objavujú veci, ktoré by tam bežne nie sú: a) Niekto hackol hru b) Autori omylom uvoľnili niečo, čo nemali.

V prípade najnovšej správy zo sveta The Division sa prikloníme skôr k možnosti B. Istý hráč menom Wooleyful si v uplynulých dňoch všimol, že sa v hre objavila zbierka nových outfitov. Tieto outfity boli inšpirované hrami ako je Assassin’s Creed, Watch Dogs alebo Splinter Cell. Skutočnosť, že Ubisoft nezabudol na Sama Fishera, nás celkom príjemne prekvapila, keďže posledný diel vyšiel ešte na minulú generáciu.

Wooleyful tvrdí, že sa tieto outfity objavili v jeho inventári po update 1.1, ktorý priniesol aj niektoré menej potešujúce veci. Hráči sa sťažujú napríklad na miznúce profily agentov a tak je možné, že nejaký bug v kóde hry predbežne sprístupnil obsah uložený na serveroch hry.

The Division Assassin's Creed Outfit

The Division Splinter Cell Outfit

The Division Watch Dogs Outfit

via VG247

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *