PUBG dostáva 4GB patch, prináša vylepšenia aj optimalizáciu

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Je vonku len týždeň, no už teraz dostalo PUBG svoju prvú veľkú aktualizáciu pre Xbox.

Aktualizácia má veľkosť 4.71GB, o trochu viac než je kapacita štandardného DVD, a prináša prvé veľké zmeny. Už pri vydaní sa hráči sťažovali na problémy s framerate, kde Xbox One X verzia dosahovala občas 30fps, no bežne bežala niekde pri 20fps. Tiež sklamala grafika, ktorá bola na Xbox One/S veľmi slabá a na One X bežala pri medium nastaveniach. S novým patchom by ale hráči mali pozorovať prvé zmeny k lepšiemu po stránke grafiky aj frameratu. Na Xbox One a Xbox One S bol mierne vylepšený antialiasing. Rovnako bola odstránená podpora klávesnice a s tým aj prístup k menu s nastaveniami grafiky.

Čo sa zmien týka, upravené boli farby vlasov, ikonky výbavy už sú viditeľné v HUD, ikonka hráča je na mape viditeľnejšia a hra tiež upozorní na možnosť nabitia zbrane alebo nasadnutia do vozidla, ako to robia iné hry. Ovládanie motoriek už nie je invertované a hráči môžu na motorkách používať plyn. Aktualizácia nakoniec priniesla opravy chýb a opravy + úpravy animácií postáv.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Harbi píše:

    Super , len tak dalej a nech tie updaty pribudaju , uz sa tesim na vecer

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *