Hyperbook predstavuje novú hru REGENESIS Arcade pre virtuálnu realitu

Regenesis Arcade Deluxe
Poľské Hyperbook Studio predstavilo a rovno vydalo strieľačku REGENESIS Arcade pre virtuálnu realitu. Za zmienku rozhodne stojí, že hra podporuje Oculus Rift, HTC Vive aj Windows Mixed Reality headsety.

Vo futuristickej strieľačke je hráč posledným žijúcim človekom na Zemi, ktorý sa prebudil z veľmi dlhej hibernácie. Jeho osud je už spečatený, no hráč sa nevzdá – keď už má odísť, tak nech odíde s poriadnou párty! A tak sa hráč postaví nekonečným vlnám dronov a silných bossov. K dispozícii budú zbrane vrátane brokovníc, power-upy, posilnenia a vylepšenia, s ktorých pomocou bude ničenie robotov hračka. V kombinácii s level designom a vyspelou AI nepriateľov môže byť každý gameplay odlišný od toho predošlého. Dopomôže tomu aj možnosť zvoliť si taktiku – hra nemá problém ani so stealthom a lá Dishonored.

Na pohyb sa už celkom štandardne používa teleportovanie, ktoré poznáme z mnohých VR hier. Podľa vývojárov sa hra inšpiruje klasickými old-school automatovkami, ktoré môžu byť vďaka moderným VR technológiám ešte zábavnejšie, než boli. Na rozdiel od nich je však dostupná vo dvoch podobách. Lite verzia je dostupná celkom zadarmo a sprístupňuje tri power-upy, 10 perkov a 5 zbraní. Deluxe verzia však ponúkne dokopy 8 power-upov, 26 perkov, 3 typy kamarátskych turretov, leaderboards tabuľku, dodatočných nepriateľov a 6 máp, z toho tri nočné. K tomu bude priebežne dopĺňaná novým obsahom. Stojí 10€.

Regenesis Arcade
Regenesis Arcade
Developer: Hyperbook Studio
Price: 4,99 €

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *