NBA 2K16 bude režírovať Spike Lee!

NBA 2K16

Opäť začína konkurenčný boj medzi dvoma športovými značkami a keď už EA Sports predstavila svoju nádielku športový hier na rok 2015, 2K Games na seba nenechali dlho čakať. Štúdio totiž oznámilo nové detaily o NBA 2K16, ktorá ponúkne režim kariéry MyCAREER, o ktorého réžiu a scenár sa postaral legendárny režisér Spike Lee. A už meno hlavnej postavy vás presvedčí, že Leeho kreativita nepozná hraníc. Hlavná postava sa totiž volá Frequency Vibrations. No, je to zvláštne meno, ale existujú aj horšie a skutočné mená, Jurrasic Park alebo Beezow Doo-Doo Zopittybop-Bop-Bop.

Napriek zvláštnemu menu ale zažijeme skutočne kvalitný príbeh, ktorý bude zahŕňať úspechy, ako aj pády vášho basketbalistu. Lee vraví, že partnerstvo 2K a Visual Concepts predstavovalo jednu z najunikátnejších výzev, akú kedy mal počas svojej filmárskej kariéry, ale berie to ako výhodu, kedže hra mu poskytuje možnosť vytvoriť inovatívny spôsob rozprávania deja. Dúfa tiež, že toto dostane hráčov viac do sveta basketballu.

2K tiež oznámilo tri basketballové hviezdy, ktoré sa objavia na obaloch NBA 2K16 a podľa jeho slov to bude Stephen Curry z Golden State Warriors, James Harden z Houston Rockets a Anthony Davis z New Orleans Pelicans. NBA 2K16 vyjde 29. septembra pre Xbox One a ďalšie platformy.

NBA 2K16 Stephen Curry

NBA 2K16 James Harden

NBA 2K16 Anthony Davis

Foto: nba2k16game.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *