Asseto Corsa vyjde pre Xbox One, Project CARS oslavuje prvý milión

Asseto Corsa

Indie štúdio Kunos Simulazioni videlo úspech Project CARS a preto sa rozhodlo, že Asseto Corsa vyjde počas budúceho roku aj na Xbox One. Realistický simulátor ponúkne vozový park so 100 vozidlami vrátane LaFerrari, s ktorými budete závodiť po 20 tratiach po celom svete. Medzi tie najkľúčovejšie patrí napríklad nemecká Nordschleife. Súčasťou hry je aj režim kariéry a multiplayer, Challenge Mode a víkendové udalosti. Otázkou však ostáva, či bude hráčov baviť počet tratí, keďže tvorcovia Project CARS plánujú svoju hru obohacovať najmä o nové trate, aby hra nedoplatila na stereotyp.

Tvorcovia Project CARS tiež teraz oznámili, že od vydania hry sa im podarilo predať 1 milión kusov. Zároveň sa poďakovalo testerom a fanúšikom závodných hier, ktorí priložili ruku k dielu a pomohli vytvoriť hru, ktorá funguje a ktorej sa darí.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *