Linksys predstavil nový router pre Xbox One

Linksys WRT32XB
Veľtrh CES 2018 sa začal a hneď na úvod tu máme jednu špeciálnu novinku pre xboxerov. Známy výrobca routerov Linksys predstavil router, ktorý zaručí čo najlepší multiplayerový zážitok na Xbox One.

Router bol totiž upravený tak, aby uprednostnil Xbox One vždy, keď si hráč zmyslí, že je čas na Battlegrounds, Overwatch či inú multiplayerovku. Automaticky tak zníži prenosovú rýchlosť pre ostatné zariadenia v domácnosti, ako je napríklad rodičovská Smart TV alebo počítač vo vedľajšej miestnosti. Dokonca môže niektoré zariadenia úplne odpojiť, ak by si to situácia vyžadovala. Napríklad teda pozastaví zálohu fotiek na iCloud z práve nabíjajúceho sa iPhonu.

Router s označením Linksys WRT32XB disponuje Killer WLAN procesorom od Rivet Networks a dvojpásmovou anténou s 802.11ac (2×2 MU-MIMO) pre vysokorýchlostné pripojenie na zariadeniach, ktoré to podporujú. Medzi nimi nájdeme aj Xbox One X. Vovnútri routeru sa potom ešte nachádza 1.8GHz dvojjadrový procesor a 512MB DDR3 RAM, ktoré zabezpečujú chod routeru. Na zadnej strane sa potom nachádzajú štyri Gigabit Ethernet porty, jeden WAN port, jeden USB 3.0 port a jeden eSATA/USB 2.0 port.

Router sa radí medzi tie drahšie aj vďaka vyspelým technológiám – stojí 299 dolárov. Predávať sa začne vo februári/únoru. S výnimkou xbox-priority je totožný s modelom WRT32X.

Linksys WRT32XB Packaging

via Slashgear

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *