Watch_Dogs 2 odkazuje na Assassin’s Creed Osiris a novú vesmírnu hru

Watch_Dogs 2

Watch_Dogs 2 je hra preplnená easter eggmi. Už po približne prvej pol hodine som ich našiel hneď niekoľko. Niektoré sú v misiách, iné sú ukryté len tak v konverzáciách, ktoré môžete odpočúvať.

A práve takýmto spôsobom sa viete dopracovať hneď k dvom poriadnym easter eggom. V tom prvom hra odkazuje na zatiaľ nevydané Assassin’s Creed Osiris, ktoré by malo byť ďalším pokračovaním populárnej série. Osiris zaujal hneď z niekoľkých dôvodov, Ubisoft tak ale určite naráža na dávnejší únik, keď jeden pracovník na 4chane odhalil množstvo informácií o hre umiestnenej v Starovekom Egypte. Pre takýto titul je názov Osiris priam povinnosťou.

Hackerský titul okrem iného však obsahuje aj misiu, v ktorej musíte hacknúť Ubisoft a odcudziť mu trailer na pripravovanú vesmírnu hru. Spočiatku nebolo jasné, či to bolo vytvorené len kvôli Watch_Dogs alebo či Ubisoft naozaj pracuje na takomto titule. Zvlášť preto, že video obsahovalo typické správy ako „Confidential“, „Do Not Distribute“ alebo názov súboru, v ktorom Ubi narážali na E3.

Hubu na špacír si teraz pustil ďalší pracovník, ktorý odhalil, že hra je skutočne vyvíjaná a nesie meno Pioneer. Vlastne by to mala byť vesmírna  hra na spôsob Elite Dangerous alebo (bohužiaľ) No Man’s Sky, ibaže by to mohlo byť kvalitnejšie, než titul od Sony. Hru však trápi problematický vývoj, vystriedalo sa pri ňom veľa ľudí a prakticky každý ho chcel prepracovať do inej podoby. To platí aj dnes – hra je znovu prerábaná a nakoniec môže vyzerať inak, než v „leaknutom“ traileri.

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *