Zamieri nový Assassin’s Creed do Číny?

Assassin's Creed Chronicles China
Špekulácie o zasadení nového Assassin’s Creed na ďaleký východ neutíchajú ani v roku 2018, hoci Ubisoft niekoľkokrát povedal, že s takým Japonskom nemajú žiadne plány, a Čínu sme videli už v 2.5D titule Chronicles.

Napriek tomu sa ale pred pár hodinami objavila na internete špekulácia o tom, že Ubisoft pracuje na hre Assassin’s Creed Dynasty. Tá by sa mala podľa pôvodných informácií odohrávať v stredovekej Číne, ktorú sme zažili už v Chronicles z pohľadu asasínky Shao Jun. Tá sa ešte pred udalosťami hry stretla so stárnucim Eziom v jeho talianskej vile, aby od neho prevzala onu záhadnú truhlicu s jablkom poznania, po ktorej templári tak dychtivo pátrajú.

Server PSU však neskôr doplnil, že zdroj, ktorý informáciu odhalil, už nepracuje vo firme Technicolor a nie je pravda, že na hre Ubisoft pracuje teraz. Možno povedať, že je v pláne, ale vzhľadom k únikom, ktoré odhalili Assassin’s Creed Origins v predstihu, očakávame, že sa Ubisoft najbližšie pozrie do Rímskej ríše, kde by hra pokračovala v príbehu Origins.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *