Hviezdne obsadenie vo filme Assassin’s Creed doplní Jeremy Irons a Brendan Gleeson

Assassin's Creed

Ako to už v hernom svete býva, keď je úspešná herná séria, musí prísť aj film. Svoj celovečerák budú mať v najbližšej dobe Angry Birds a po nich dostanú hráči neskôr taký vianočný darček v podobe Assassin’s Creed. V hlavnej roli s Michaelom Fassbenderom, ktorý tento rok hral Steva Jobsa a pár rokov dozadu si zahral Magneta v X-Menovi, sa vydáme do Španielska a budeme sledovať príbeh asasína Calluma Lyncha, ktorý bol vyhodený zo svojho rádu a teraz musí bojovať proti despotickej organizácii templárov.

Teraz sme sa dozvedeli aj mená ďalších hercov, ktorí budú hrať vo filme. Objaví sa tu Jeremy Irons (Batman vs. Superman) a aj Brendan Gleeson (Edge of Tomorrow). A samozrejmosťou je aj Marion Cotillard (Inception, Návrat Temného Rytiera). Okrem správy o hereckom obsadení sa objavila správa, že film nesie pracovný názov Time Out of Mind. Réžiu má na starosti Justin Kurzel (Macbeth) a scenár napísal Scott Frank (Wolverine, Minority Report).

Michael Fassbender Assassin's Creed

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *