Nový Assassin’s Creed bude zrejme nadväzovať na Origins

Assassin's Creed Council
Renomovaný leaker Liam Robertson sa opäť prihlásil o slovo a tentoraz s informáciami o novom Assassin’s Creed.

Napriek ustavičným prianiam hráčov o tom, aby sa Assassin’s Creed odohrával vo feudálnom Japonsku, by sa Assassin’s Creed mal odohrávať v starovekom Grécku. A zrejme už tušíte, že hra bude mať veľmi blízko k Origins. Je pritom veľká šanca, že hra bude priamo nadväzovať na Origins. Aspoň o tom sa hovorilo pred dvomi rokmi, keď sa na internete objavil obsiahly únik informácií o Assassin’s Creed Origins. Vtedy v úniku niesol označenie Osiris, ale hovoril o možnej trilógii, v ktorej by sme preskúmali Egypt, Rím a Grécko. A tak sa zdá, že to asi bude pravda.

Na vydanie hry si ale ešte počkáme. Leaker vraví, že Ubisoft chce venovať vývoju hry dostatok času a priniesť hru v takom stave, v akom prišiel Origins. Teda aby išlo o kvalitný titul a práve preto je jeho vydanie naplánované na rok 2019. Pravdepodobne ho tak uvidíme až na budúcej E3, no už mesiace, a možno aj rok predtým uvidíme nejaké väčšie úniky, podobne ako tomu bolo pri Osiris. Vlastne už Origins. Za zmienku rozhodne stojí dovolenková fotka hlavného art directora série Assassin’s Creed –Rafaela Lacoste, ktorý pracoval aj na najnovšom dieli.

 

via Comicbook

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *