Všetky autá v GTA Online vás vyjdú na 3 400€ v mikrotransakciách

GTA Online Megalodon Shark Cash Card
Boli časy, kedy Rockstar Games vedeli spraviť skutočne geniálny multiplayer, ktorý ste si vychutnali naplno bez mikrotransakcií. Doba sa ale mení a zdá sa, že Rockstar podľahol tomuto trendu viac, než ktokoľvek iný.

Spoločnosť totiž každým novým updatom prináša do GTA Online nové vozidlá, ktoré sa dajú získať buďto dlhým grindovaním, alebo cez mikrotransakcie. A že sa niektorí radšej vyberú rýchlejšou a drahšou cestou, niet pochýb. Aj vďaka tomu je GTA Online po piatich rokoch stále jednou z najziskovejších hier, ktorá sa každý mesiac objaví v Top 10.

V Rockstare však majú dôvod búchať šampaňské – a nemajú dôvod vyvíjať GTA 6. Spôsob, ako si zarobiť na všetky vysnívané autá je totiž zdĺhavý a extrémne drahý. Aby sme to upresnili, je to 362 472 689 GTA$, teda 362,5 milióna dolárov. A to je v prepočte 4 540 amerických dolárov alebo 3 397,80€ cez mikrotransakcie. S takýmto zistením prišiel užívateľ Broughy1322, ktorý podrobne analyzoval stavy a prišiel na to, že v GTA Online je od debutu v roku 2013 až po nedávno vydaný update After Hours (s prvkami zrušeného singleplayerového DLC!) dostupných 267 vozidiel, z čoho 159 je dostupných v doprave a ďalších 108 je dostupných len cez nehnuteľnosti a/alebo obchody.

Súčasne s tým sú v hre dostupné aj garáže, do ktorých by sa mali všetky tieto vozidlá zmestiť. Nutno pritom dodať, že v závratne vysokom čísle sú zahrnuté aj spomínané garáže, bez ktorých je v GTA Online prakticky nemožné vlastniť autá. Tabuľku s podrobným prehľadom nájdete tu.

Cheetah Classic GTA Online

via Gamesite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *