HITMAN 2 ukazuje Kolumbiu a potvrdzuje starší únik

HITMAN 2
Agent 47 si to v chystanej hre zamieri aj do Kolumbie, potvrdilo IO Interactive. Zároveň sa tak potvrdil dávnejší leak, ktorý nám prezentoval lokality v HITMAN 2.

Kolumbia je tak druhou oficiálne známou lokalitou. Nesie pritom obrovskú podobnosť s Coloradom, ktoré sme navštívili v predošlej hre. Podľa traileru môžeme okamžite zabudnúť na množstvo budov, pretože nenavštívime centrum hlavného mesta, ale džungľu a miesto karnevalov sa budeme musieť spoliehať na stealth a dielo matky prírody. Pritom to vyzerá, že zrejme zaútočíme na továreň na výrobu drog, takže môžeme rátať s vysoko nepriateľským územím – presne ako vtedy v Colorade.

Hra vychádza 13. novembra/listopadu na Xbox One a hráči predošlej hry sa môžu tešiť na bezplatné sprístupnenie starých epizód v novej hre. Okrem toho bude k dispozícii aj úplne nová minihra HITMAN: Sniper Assassin, ktorá je dostupná pre hráčov už teraz, ak si hru predobjednajú. Zatiaľ však ponúka iba jednu misiu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *