Na internet unikli detaily o HITMAN 2

HITMAN 2
Na internete sa objavil pomerne obsiahly dokument približujúci nám detaily o tom, kam zamieri Agent 47 v chystanom pokračovaní HITMAN 2. A nasvedčuje tomu, že Miami bude úplne prvou misiou hry.

Práve to je totiž misia, z ktorej sme mohli vidieť dovedna najviac materiálu. V tejto misii musí Agent 47 zabiť hneď dva ciele, podnikateľa Roberta Knoxa a jeho dcéru Sierru, ktorá bude v Miami závodiť v prototype automobilu Kronstadt RK-Mk3. Vďaka úniku navyše vieme, že hráči tu budú mať k dispozícii obrovské množstvo prevlekov vrátane čisto bielej závodnej uniformy, aká je typická pre Stiga z Top Gearu. Dáta na serveroch HITMAN™ 7.3 tiež ukazujú obrovské množstvo NPC s vlastnými menami, ktorí sa objavia pravdepodobne v rôznych výzvach ako sú Elusive Target, Escalation kontrakty alebo užívateľské kontrakty.

Hitman 2 Bogota Colombia

Čo je ale najzaujímavejšie, zo serverov sa neznámemu dataminerovi podarilo na internet uvoľniť podrobné informácie aj o ďalších dvoch lokalitách. Nasleduje totiž Bogota v Kolumbii, kde nám padnú za obeť tri obete: Rico Delgado, Jorge Franco a Andrea Martinez. Na výber bude 21 challengov, 20 príležitostí, 9 lokalít a 7 východov z misie.

HITMAN 2 Bombai India

Treťou misiou, ku ktorej poznáme určité podrobnosti, je Bombaj v Indii. Našim cieľom v misii bude nájsť a identifikovať muža známeho ako „The Maelstrom“. Neprekvapilo by nás, keby sa aj misia volala po ňom. Z popisu však vieme aj to, že jeho meno je Wazir Kale a je to „stratený syn Bombaju“. Po rokoch velenia pirátskej posádke sa rozhodol vymazať svoju minulosť v slumoch a dnes je známy len ako The Maelstrom. Po zmiznutí Lucasa Graya, ktorého bol pravou rukou, musí zaručiť svoju bezpečnosť. V misii tiež budeme mať dve voliteľné obete, kráľovnú bombajských slumov Vanyu Shah a bollywoodskeho producenta Dawooda Rangana.

Z dokumentu ďalej vieme toľko, že sa v hre objaví neznáme mesto na Novom Zélande, „The Ark“ v Severnom mori a zamierime aj na predmestie amerického mesta. Pokiaľ máte záujem prečítať si kompletný, 56-stranový PDF dokument so všetkými informáciami, nájdete ho v tomto odkaze.

HITMAN 2 New Zealand

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *