Warner Bros. už tento týždeň predstaví Hitman 2

Hitman 2
Warner Bros. aj IO Interactive oznámili, že nás ešte tento týždeň čaká nové ohlásenie. A aj keď v tej chvíli nebolo jasné, čo by to mohlo byť zač (v pláne je aj mobilná hra), tak ani jedna strana neustrážila tajomstvo.

Práve v tom čase sa v súboroch webovej stránky Hitmana objavili grafické podklady, respektíve logo, k pripravovanému titulu s názvom HITMAN 2. Z toho však nie je jasné, že či pôjde o dlho sľubovanú druhú sezónu Hitmana, ktorá mala vyjsť ešte minulý rok, alebo či bude Hitman 2 novou „reboot“ hrou. K ohláseniu by malo dôjsť podľa správy 7. júna/června, teda už tento štvrtok.

Zatiaľ čo teaser od IO Interactive vábi len na dátum, Warner Bros. Interactive na svojom Twitteri zverejnilo krátky videoteaser, v ktorom môžeme vidieť závodné auto so sponzorom Hamsun. Znalý fanúšik Joshua Garibay na Twitteri dodal, že toto logo bolo spomenuté už v 1. sezóne Hitmana. Spomínalo sa tam, že Olivia Hall je momentálne zaneprázdnená operáciou týkajúcou sa ropnej spoločnosti Hamsun Oil v Reykjavíku na Islande.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *