Vývoj FIFA 19 sa môže predražiť a môže za to Ronaldo

FIFA 19 Ronaldo
Včera večer zažila futbalová obec jednu z najväčších transakcií roku. Cristiano Ronaldo totiž po deviatich rokoch v FC Real Madrid prestúpil do turínskeho Juventus FC za neuveriteľných 112 miliónov dolárov, čím sa El Comandante postaral o štvrtý najdrahší transfer v histórii futbalu. A EA Sports nemajú najmenší dôvod jasať.

Celá transakcia sa totiž zjavne udiala bez toho, aby mala EA nejaké predbežné informácie a štúdio tak musí kvôli Ronaldovi nanovo vytvoriť promo materiály k chystanej FIFA 19. EA si totiž vybrala Ronalda ako hviezdu obálky a dala si obzvlášť záležať na promo screenshotoch, artworkoch či obaloch hry, ktoré nám ukazujú Ronalda v drese Realu Madrid, v prípade Champions edície hry po boku Neymara z tímu Paris Saint-Germain. No ak ste si mysleli, že nadčasy budú mať len zamestnanci marketingového oddelenia, mýlite sa.

Je tu ešte jedna bolestivá záležitosť, príbehový režim The Journey. V tretej časti tohto módu sa Alex Hunter stane parťákom Ronalda a vzhľadom k pokročilému dátumu môžeme čakať, že množstvo cutscén, rozhovorov a veľa ďalších vecí súvisiacich s režimom Journey je dávno hotových. Teraz môže ísť niekoľko hodín dokončeného obsahu do koša, keďže Alexova story sa vlastne točila okolo Realu Madrid. Nemusíme ani pokračovať, zvyšok tejto pohromy si môžete domyslieť sami.

via Zing.cz

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Patrik píše:

    Bude už ronaldo fifa 19 v juventuse

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *