FIFA 19 dostane nový obal

EA na Twitteri oznámila nový obal k hre FIFA 19. Tento obal lepšie reprezentuje prítomnosť ligy UEFA Champions League, ktorá je azda najväčšou novinkou v aktuálnom ročníku futbalovej hry.

Electronic Arts ním chcú prezentovať až troch potenciálnych šampiónov vrátane Neymara Jr., Paula Dybalu a Kevina De Bruyneho. Okrem toho každý, kto si kúpi hru v novom obale, dostane digitálne bonusy do režimu Ultimate Team. Zahŕňa to štyri exkluzívne in-game sady inšpirované Champions League (vrátane ikon), ako aj päť kartičiek hráčov Champions League s maximálnym ratingom 85. Tieto karty nie sú zameniteľné. Pre 10 hier tiež budú mať hráči možnosť zapožičania Player Pick itemu. Na výber tiež budú tri nové hviezdy z obálky hry.

Aktualizácia obalu tiež zrejme súvisí s kauzami, ktoré má na rováši pôvodná hviezda obálky, Christiano Ronaldo. EA kvôli nemu musela už skôr prerobiť obal a ďalšie časti hry, keďže Ronaldo oznámil prechod z Realu Madrid do Juventusu medzi E3 a vydaním hry. Neskôr sa pre zmenu prevalila kauza so znásilnením fanúšičky v Las Vegas, čo tiež spôsobilo, že EA stiahla Ronalda z grafiky a nahradila ho flat grafikou všade, kde to bolo možné. Zmeny tak zavŕši zmena obalu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *