EA reaguje na Ronaldovo obvinenie zo znásilnenia

FIFA 19
Ako už každá iná celebrita na svete, aj Cristiano Ronaldo má na krku obvinenie zo znásilnenia, ku ktorému malo dôjsť v Las Vegas v roku 2009. Zatiaľ čo sám Ronaldo vravel, že ide o klamstvo, EA sa rozhodla k situácii postaviť inak.

Nie, že by EA ukončila marketingovú dohodu s Ronaldom, avšak dá sa povedať, že ju pozastavila. Electronic Arts krátko po preniknutí tejto správy na verejnosť zmenila grafiku svojho Twitter kanálu na abstraktnú bez futbalistu a na titulke prezentuje hodnotenia médií.

K veci sa vyjadrila EA prostredníctvom hovorcu: „Videli sme znepokojujúcu správu, ktorá obviňuje Cristiana Ronalda. Intenzívne moniturujeme situáciu a očakávame, že atléti a ambasádori na obaloch sa budú správať tak, aby zdieľali hodnoty s EA,“ uviedla spoločnosť. V rovnakom duchu sa vyjadrilo aj Nike, ktoré má tiež kontrakt s Ronaldom.

EA Sports FIFA 19

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 5. decembra 2018

    […] ODPORÚČAME: EA reaguje na Ronaldovo obvinenie zo znásilnenia […]

Pridaj komentár