EA Sports UFC 3 je dostupné v ďalšej limitovanej edícii

EA Sports UFC 3
EA oznámila novú limitovanú edíciu EA Sports UFC 3 pri príležitosti návratu Conora McGregora do oktagónu, aby zápasil proti šampiónovi v ľahkej váhe Khabibovi Nurmagomedovovi.

Pri tejto príležitosti bude až do 15. októbra/října dostupná EA Sports UFC 3: Notorious Edition, ktorá ponúkne exkluzívny obal a bonusový in-game obsah. Ten pozostáva z 500 UFC Ultimate Team bodov, piatich Notorious Ultimate Team Packov, možnosti zvolenia si jedného Šampióna z ponuky, ktorú tvoria Demetrious Johnson, Joanna Jedrzejczyk a Anderson Silva. Pre hráčov, ktorí si už UFC 3 kúpili, budú k dispozícii noví bojovníci celkmo bezplatne. Zahŕňajú Hall of Fame verziu Rondy Rousey, ako aj Seana O’Malleyho a Israela Adesanyu. K tomu môžu hráči ešte očakávať od dnešného dňa aj hernú verziu UFC 229. Tento zápas sa bude skutočne konať zajtra.

Nová edícia je dostupná za 35€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár