Pozrite si prvý unboxing Ori and the Will of the Wisps: Collector’s Edition

Ori and the Will of the Wisps

Týždeň sa končí a xboxeri môžu jasať. Microsoft sa totiž v najčerstvejšej epizóde This Week on Xbox rozhodol spraviť úplne prvý unboxing zberateľskej edície Ori and the Will of the Wisps, ktorá vychádza už tento týždeň exkluzívne na Xbox One a PC.

Ori and the Will of the Wisps je pokračovaním megahitu Ori and the Blind Forest, ktorý sa zapísal do histórie ako jedna z najvýraznejších Xbox One exkluzivít. Hoci ide o 2D metroidvaniu, hra má naozaj fantastickú atmosféru a dojímavý príbeh, ktorý nenechal jedno oko suché. Či to platí aj o druhej časti, to naozaj netušíme, ale budeme radi, ak si hra zachová (a možno prekoná) kvality predchodkyne. Vlastne, hru už recenzujeme a našu recenziu si budete môcť prečítať čoskoro.

Hra vyjde ako v klasickej krabicovej verzii, tak aj v špeciálnej zberateľskej edícii, ktorá bude mať hrubšiu krabicu. Jej súčasťou je steelbook s pozláteným textom. Vovnútri sa nachádzajú dva disky – disk od hry a soundtrack na CD. Ten bude zároveň dostupný vo forme digitálneho downloadu. Kód na jeho stiahnutie sa nachádza priamo v steelbooku. Ďalšou špecialitou je artbook, ktorý ponúka niekoľko desiatok strán nádherných malieb.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *