FIFA 19 dostane tri edície, najdrahšia vás vyjde 90€

FIFA 19
Jedným z očakávaných ohlásení je FIFA 19, ktorá vychádza aj tento rok na štyri platformy – Xbox One, PC, PS4 a Nintendo Switch. Na prvých troch sa hra dočká až troch edícií, zatiaľ čo na Nintende budú mať hráči na výber len z dvoch.

Štandardná edícia hry ponúkne len klasické predobjednávkové bonusy. Tie zahŕňajú 5 Jumbo Premium Gold Packov, pričom sa budú rozdávať po jednom kuse na týždennej báze. Ďalším bonusom je Cristiano Ronaldo na sedem FUT zápasov a špeciálne FUT kity navrhnuté tvorcami soundtracku FIFA 19. Táto edícia je dostupná pre všetky štyri platformy s cenou začínajúcou na 69,99€ cez Store. Štandardnú edíciu FIFA 19 si užijete 28. septembra/září na Xbox One, PC, PS4 a Nintende Switch.

FIFA 19 Standard Edition

Stredne veľku edíciou je FIFA 19: Champions Edition. Táto edícia ponúkne hráčom až 20 Jumbo Premium Gold Packov do FUT, ktoré budú rozdávané rovnako ako pri štandardnej edícii. K tomu budú mať hráči na výber UEFA Champions League Gold Player Pick (Na výber jeden z piatich hráčov z kvalifikovaných tímov s ratingom 80-83). Okrem Cristiana Ronalda bude na sedem FUT zápasov dostupný aj Neymar Jr. a samozrejmosťou sú tiež tie špeciálne FUT kity. Táto edícia stojí 79,99€ cez Store. Hráčov tiež poteší trojdňovým skorým prístupom. Dostupná bude ako pre klasickú trojicu, tak pre Switch.

FIFA 19 Champions Edition

A zavŕši to FIFA 19: Ultimate Edition. Bonusy sú takmer identické s Champions edíciou, rozdiel je v tom, že k dispozícii nebude len 20, ale 40 Jumbo Premium Gold Packov do FUT. Rozdávané však budú dva za týždeň. Prístup k Ronaldovi a Neymarovi Jr., špeciálnym kitom a ďalším vyššie spomenutým bonusom bude aj tu. Táto edícia, na rozdiel od predošlých dvoch, bude dostupná len pre Xbox One, PS4 a PC. Bude stáť 89,99€ cez Store.

FIFA 19 Ultimate Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *