FIFA 19 zrejme prinesie Champions League aj UEFA Europa League

FIFA 18
Takmer v momente, kedy Konami ohlásilo koniec exkluzívnej 10-ročnej dohody s UEFA, začali hráči dúfať v príchod prestížnej ligy do konkurenčnej hry FIFA. Tieto priania sa môžu nakoniec vyplniť a dôvod veriť tomuto tvrdeniu nám dal holandský komentátor Evert Ten Napel.

Komentátor FOX News v živom rozhovore pre holandskú televíziu pomerne narovinu povedal to, čo zrejme ešte povedať nemal:

Asi 6 alebo 7 dní v roku nahrávam aktualizované komentáre do tejto hry v štpdiu v Utrechte s Youri Mulderom (iným komentátorom, pozn. red.). V roku 2019 bude hra ešte lepšia, pretože pridali UEFA Champions League a UEFA Europa League. S verziou 2019 som už takmer hotový a potom sa s tým pôjde do testovacieho centra. Sú tam veľmi dobrí hráči, ktorí všetko skontrolujú a potom pôjde hra v októbri/říjnu do predaja. A potom budú všetci títo podivíni stáť o polnoci v rade.

Na to, že sú vývojári a spolupracovníci prakticky vždy nútení dodržiavať dohodu o mlčanlivosti, ide o skutočne otvorené prehlásenie, kvôli ktorému si môže komentátor koledovať o nemalé problémy. Podľa čitateľa zahraničného portálu Eurogamer, Ricka Lindermana, zároveň ostali niektorí ľudia v rozhovore prekvapení z toho, čo komentátor povedal. Aj napriek tomu, že sa do éteru dostali informácie, ktoré ešte nemali byť vypustené, rozhovor pokračoval ďalej podľa plánu. Nedošlo teda k žiadnemu prerušeniu záznamu, náhlemu ukončeniu ani k iným veciam, ktoré by legitimitu leaku zvýšili.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *