Aj assassíni musia občas schladiť: prichádzajú do Steep

Steep Season 9 Odyssey of the Eagle Bearer

Horúce leto donútilo aj asasínov, aby sa trochu schladili. Preto upustili od povinností a vybrali sa na dovolenku do zasnežených hôr. Inak povedané, Steep vo svojej najnovšej sezóne ponúkne crossover eventy s Assassin’s Creed Odyssey.

Ako už môžete vidieť v traileri nižšie, hráči môžu v 9. sezóne očakávať upravené mapy, špeciálne eventy a doplnky z najnovšieho Assassin’s Creed. Nová sezóna sa tak celkom patrične volá Odyssey of the Eagle Bearer. A musíme uznať, že itemy, ktoré si v nej môžete odomknúť, napríklad oranžovo-zlatý padák, vyzerajú fakt skvelo. Špeciálna sezóna spolu s live eventami, v rámci ktorej môžete odomknúť kompletný Misthios Set pre svojho športovca, trvá od 30. júla/července do 3. septembra/září.

Sezóna ponúkne updatovaný PvP mód. Hra bude mať sprístupnených všetkých doposiaľ vydaných 14 playlistov a v rámci špeciálnych eventov v auguste/srpnu bude hra ponúkať niektoré z existujúcich alebo úplne nových playlistov. Vždy však ponúkne aspoň 6 PvP aktívnych playlistov. Prvý PvP event s názvom Alp Odyssey sa koná zajtra. Tvoria ho tri navzájom prepojené výzvy a každá sa sústredí na iný šport. Hra tiež ponúkne sezónny špeciál Yeti Specials by gnarlyDUCK, dostupný v menu Live Page. Dostupné budú napokon aj Medjay Challenges výzvy inšpirované sériou Assassin’s Creed. Dokončením špeciálnych eventov a týždenných výzev môžete odomknúť spomínané itemy zo sady Misthios.

Hra tiež ponúkne nový Steep World Tour turnaj trvajúci od 9. do 25. augusta/srpna. Cieľom hráčov je získať najvyššie možné skóre v rôznych lyžiarskych a snowboardových výzvach. Kvalifikácia trvá od 9. do 12. augusta/srpna a hráči musia dokončiť aspoň jednu výzvu, aby postúpili ďalej. Odmenou je nová šatka, padák a 5000 Steep Credits. V turnaji trvajúcom od 16. do 19. augusta majú hráči 200 pokusov, aby vylepšili svoju pozíciu a dostali sa do Top 100, ktorí postúpia do finále. Odmenou okrem postupu do finále bude aj nový batoh, helma a 10 000 Steep kreditov. Napokon, finále trvá od 23. do 25. augusta a hráči majú 20 pokusov, aby zlepšili svoje výsledky a dostali sa do Top 3. Odmenou pre tých najlepších je Ski Misthios. Víťaz získa navyše 50 000 Steep kreditov, 2. miesto 25 000 a 3. miesto 12 500.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *