Assassin’s Creed Odyssey dnes dostane prvú DLC misiu

Assassin's Creed Odyssey
Ubisoft dnes vydá nový patch 1.0.6 pre Assassin’s Creed Odyssey. Aktualizácia zaberá 4,1GB a okrem obsiahleho zoznamu opravených chýb prináša aj prvú časť bezplatného príbehového DLC The Lost Tales of Greece.

Prvá zo siedmich misií nesie meno The Show Must Go On odohrávajúcu sa v regióne Elis. Na to, aby ste ho mohli začať plniť, sa odporúča mať aspoň level 34 a dosiahnuť piatu kapitolu hlavného príbehu. Ubisoft nepriblížil nič, čo by mohlo misiu akýmkoľvek spôsobom vyspoilovať, ale podľa sprievodného artworku bude mať misia čo dočinenia s divadlom.

The Lost Tales of Greece je sériou siedmich misií dostupných bezplatne v rámci patchov, ktoré budú vychádzať po boku platených DLC. V pláne sú dve veľké rozšírenia rozdelené do troch misií, pričom tá prvá vychádza v decembri/prosinci. V úvodných mesiacoch hry budú dostupné misie z DLC Legacy of the First Blade, ktoré potom doplní tajuplne znejúce DLC The Fate of Atlantis.

Kompletný zoznam opráv patchu 1.0.6 je dostupný v tomto odkaze. Nutno však dodať, že obsahuje spoilery.

Assassin's Creed Odyssey The Show Must Go On

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *