Megaúnik Assassin’s Creed Odyssey: Screenshoty, postavy a novinky

Jedným z najočakávanejších ohlásení dnešného večera by mal byť Assassin’s Creed Odyssey. No prv, než sme sa vôbec dočkali jeho premiéry, tak sa na internet dostala galéria uniknutých screenshotov z Xbox One X verzie hry.

Celkovo sa jedná o 17 screenshotov, ktoré vypovedajú viac než dostatok o tom, aby sme vedeli, čo môžeme od hry čakať. Potvrdzuje sa nová hlavná postava, ktorá by podľa skoršieho úniku mala byť zo Sparty. Príbeh by mal byť pritom vo veľkom zameraný na dávne boje medzi Spartou a Aténami, o čom vypovedajú popisy hneď niekoľkých misií v ľavom hornom rohu obrazovky. Grafické rozhranie vyzerá prakticky totožne s tým z Assassin’s Creed Origins, ale narazíme na niekoľko rozdielov v ikonách. Novinkou je však možnosť aktivovať power-upy viditeľné v ľavom spodnom rohu obrazovky.

Vráti sa tiež systém hľadania lootu alebo zabíjania vojenských generálov vo vybraných lokalitách, na čom budú postavené aj niektoré misie vrátane Bleeding Hearts and Stolen Money. Na screenshote z misie môžeme vidieť, že cieľom hráča je vykradnúť pokladnicu na ostrove Delos, ukrytú pravdepodobne v pevnosti Miltiades. Jedná sa o jednu zo štyroch potvrdených misií z leaku. Všetky vyzerajú byť zamerané na to, robiť škodu Aténám. Prítomné je levelovanie a to ako u hráča, tak u nepriateľov. Aj tu môžu zapáliť poplašné ohne a rátame s tým, že sa budú dať pokaziť.

Leak tiež ukazuje mierne prerobené menu, ktoré teraz obsahuje štyri sekcie: MapQuestsInventoryAbility. Prítomný je aj Quick Save a možnosť prepínania kapucne tlačidlom. V Ability Tree môžeme opäť upgradovať postavu a to v troch kategóriách: Bojovník, Lovec a Asasín. Mapu tiež môžeme preskúmavať orlicou, ale nie je to Senu. Či? Každopádne, môžeme vidieť aj mapu, kde vidíme množstvo menších gréckych ostrovčekov vrátane Kos, Seriphos, Théra, Mykonos, Samos, ale aj grécku pevninu. A potvrdzuje sa najväčšia novinka – interaktívne rozhovory.

Assassins-Creed-Odyssey_Leak_06-10-18_013

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár