The Division 2 sa bude odohrávať vo Washingtone, D.C.

The Division 2
Ubisoft si neustrážil ďalšie tajomstvo. Po tom, čo mu unikla hotová galéria screenshotov z Assassin’s Creed Odyssey, sa na internete objavila prvá fotka súvisiaca s The Division 2.

Ten Ubisoft potvrdil už začiatkom roka, aj keď najprv nechceme, prostredníctvom predčasne uverejnenej tlačovej správy. Už tam Ubisoft sľuboval, že hra bude stavať na spätnej väzbe, ktorú tvorcovia získali z pôvodnej hry, na funkciách hry, a tiež na vylepšenom Snowdrop Engine. Otázna však zostávala lokalita. Čo malo byť zrejme najväčším tajomstvom do ohlásenia hry, sa objavilo nakoniec na internete už teraz.

Na internet poputovala fotografia obrovského plagátu, ktorý nám potvrdzuje, že po New Yorku zamierime do Washingtonu, D.C. S tým súvisí zaujímavá backstory. Po tom, ako sa po New Yorku rozšírila epidémia a nepokoje odrezali Manhattan od zvyšku krajiny, sa stala podobná udalosť aj vo Washingtone, srdci USA. Zatiaľ čo agenti Divízie boli vyslaní vrátiť zákon a poriadok do komerčného centra USA, vypukli v okolí Bieleho domu rozsiahle nepokoje. Či sa ale nákaza dostala aj sem, nie je v tejto chvíli jasné. Na artworku môžeme vidieť aj dvojicu nových zbraní, kušu a granátomet.

The Division 2

via Zing

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *