The Division dostáva veľký Resistance update s dvomi režimami

The Division Resistance Update

Tom Clancy’s The Division onedlho oslávi dva roky funkčnosti a aj keď by už možno bol čas na nový diel, Ubisoft má iné záujmy. Vydáva veľký Resistance Update.

Veľká zimná aktualizácia s číselným označením 1.8 obohacuje hru o dva nové režimy, ako aj o hromadu ďalších noviniek pre už existujúci obsah. Tam sa napríklad hráči môžu tešiť na novú sociálnu zónu Camp Clinton v novej lokalite West Side Pier, ktorá bude dostupná pre všetkých hráčov úplne zadarmo.

The Division Update 1.8

Tiež bol prepracovaný mechanizmus jednotlivca v Dark Zone, takže sa už nestane, že by sa hráč omylom odpojil od tímu a išiel na vlastnú päsť. Jeho rozhodnutie ísť sám za seba teraz môžu schváliť aj ostatní členovia tímu. Taktiež sú všetkým hráčom v Dark Zone zvýraznené Manhunt úlohy. Vylepšil sa tiež systém úpravy výbavy, kde zbrane a výbavu na úrovni [CLASSIFIED] možno vylepšiť nad level 286. A nakoniec bol vylepšený obsah z Underground DLC.

Dvomi veľkými novinkami sú režimy ResistanceSkirmish. Prvý je PvE režim, v ktorom sa štvorica hráčov postaví proti nekonečným hordám frakcií, ktoré sa postavia na odpor Divízii. Cieľ je prežiť tak dlho, ako sa len dá. A dopomôže k tomu aj strieľanie protivníkov, z ktorých môžu vypadnúť cenné zdroje, ktoré poslúžia napríklad na obranu alebo rozšírenie bojovej zóny. Je dôležité, aby hráči spolupracovali a vytvorili si stratégiu. Platí, že čím viac vĺn hráči prekonajú, tým hodnotnejšie odmeny získajú.

V režime Skirmish pre zmenu proti sebe bojujú dva štvorčlenné tímy a vyhráva ten, ktorý za určitý čas spácha viac killov. Tie sa dajú uskutočniť eliminovaním hráčov, ktorí sú na zemi a čakajú na pomoc. Keď však miesto pomoci dostanú olovo, tím si pripíše bod. Čiže vlastne Team Deathmatch na spôsob Division.

Ubisoft taktiež oznámil bezplatný víkend na všetkých platformách. Hráči budú môcť od 7. do 10. decembra/prosince zahrať plnú hru vrátane všetkých troch platených expanzií – Underground, Survival a Last Stand. Tie sa dali získať buď so Season Passom alebo samostatne.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *