ABSURDNÉ LIMITKY #2: GRID 2

Absurdne Limitky GRID 2 Mono Edition kopie

Je tu ďalší diel nášho seriálu Absurdné Limitky. V prvej epizóde sme sa pozreli na Dying Light a usúdili sme, že kombinácia pojmov Limitovaná edíciaZombie apokalypsa vie priniesť nečakaný výsledok. Veď posúďte sami. Lenže absurdity môžu vzniknúť aj pri iných hrách. Konkrétne pri jednej závodovke od Codemasters.

GRID 2

Tu sa o posunutie hraníc absurdity pokúsil skôr predajca, než výrobca. GRID 2 je celkom fajn hra, ktorá má svoje nedostatky, ale vie zabaviť, podobne ako ostatné od Codies. A aj túto hru ste mohli dostať ako súčasť limitovanej edície. Ale je to asi najlacnejšia položka v zozname. GRID 2 (Mono Edition) totiž v čase vydania pokorila Guinnessov rekord a stala sa Najdrahšou špeciálnou edíciou hry, aká bola kedy v predaji. Stála 125 000 libier, teda necelých 150 000€.

Čo bolo jej súčasťou?

  • V prvom rade GRID 2 pre PlayStation 3. Táto edícia mala špeciálny cover art, na ktorom sa miesto McLarenu predvádzalo BAC Mono.
  • Ďalej ste k hre dostali závodný oblek, boty a rukavice ušité tak, aby sa s nimi dalo dokonale ovládať BAC Mono.
  • Okrem obleku ste dostali aj helmu Bell Racing s logom GRID 2: Mono Edition
  • Celodenný výlet v továrni BAC, kde ste mali priestor na diskusiu s technikmi. Hlavná téma diskusie?
  • BAC Mono upravené presne podľa vašich predstáv! Navyše s paintjobom GRID 2.
  • A jeden PlayStation 3.

No a nakoniec je tu ešte jedna pikoška k tejto edícii. Vyrobil sa jediný kus a aj ten má svojho majiteľa! Je ním kanadský hudobník deadmau5.

GRID 2 Mono Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *