UNBOXING Halo Wars 2 – Prvá Xbox Play Anywhere krabicovka

Unboxing Halo Wars 2

Ako som vravel včera na našom FB, tak sme toho vydali pomenej, ale dnes tu máme niečo naozaj špeciálne. Dnes tu máme unboxing Halo Wars 2, no nie klasickej xboxovej verzie v zelenom plastovom obale.

Dnes tu totiž máme unboxing vôbec prvej krabicovej Play Anywhere hry na svete. Halo Wars 2 totiž v Európe vychádza aj na počítač, pričom toto balenie vo svojom vnútri ukrýva kľúč na Xbox Play Anywhere verziu hry. Čo vlastne znamená, že dostanete jednak luxusné balenie hry a jednak hru, ktorú môžete hrať zároveň na 3 platformách – Windows 10, Xbox One a onedlho Project Scorpio. Ako môžete potom vidieť vo videu nižšie, tak vydavateľ sa s balením naozaj vyhral a popravde toto balenie pôsobí oveľa hodnotnejšie, než verzia pre Xbox One. Ktorá sa mimochodom bude predávať za výrazne vyššiu cenu a je kompatibilná len s konzolou, nie s PC.

Osobne si tiež myslím, že práve takéto balenie nám môže ukazovať, ako bude vyzerať budúcnosť balení hier, ktoré budú mať podporu Xbox Play Anywhere. To by zároveň znamenalo, že Microsoft už nemusí vydávať klasické verzie pre jednotlivé platformy, ale skrátka vydá jeden box s inštalačnými diskami pre PC a keyom, s ktorým si hru môžete stiahnuť aj na Xbox One alebo do PC, ak chcete zachovať nepoužitosť „díviek“.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *