ABSURDNÉ LIMITKY #6: Xbox One S „Audi R8“

Xbox One S Audi R8 Edition

Najnovší diel našich absurdných limitiek je celkom aktuálny. Netýka sa totiž tak veľmi hry, ako novej konzoly, ktorú vytvoril niekto z Microsoftu. Jedná sa o limitovanú edíciu Xbox One S „Audi R8“, z ktorej sa vyrobilo len 6 kusov a ktoré sú… no, pripravené na nabúranie v plnej rýchlosti do steny bez použitia tlačidla „Rewind“.

Návrhár vytvoril túto konzolu po vzore nového Audi R8 a aj keď má konzola dobre vybavené chladenie, jej design je veľmi kontroverzný. Zpredu vyzerá táto konzola super, ale po bokoch a ostatných stranách začína pripomínať robotický vysávač, prípadne kosačku. Aj preto niektorí hovoria, že je táto konzola vyslovene škaredá. My sa však nevieme celkom rozhodnúť. Limitovaná konzola sa nám na jednu stranu páči, na druhú stranu je na nej niečo odpudivé. Z vrchnej strany a bokov máme pocit, že niekto vzal krásnu Audinu a jej telo poohýbal tak, aby bolo čo najmenšie a rozmermi malo čo najbližšie k Xboxu One S. Možno keby sa kvôli týmto kúskom trochu upravilo vnútro konzoly, mohlo by to mať krajší vzhľad. Takto však máme pocit, že niekto si dal záležať na prednej maske a zvyšok spravil nasilu.

Konzolu sa dá získať len v súťaži v Nemecku, kde Microsoft rozdáva 6 kusov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *