Forza Horizon 3 dostáva prvé DLC, Smoking Tire Car Pack

Forza Horizon 3 The Smoking Tire Car Pack

Forza Horizon 3 dostala prvú expanziu. Prvý únik sa objavil už včera ráno, jeho kredibilitu však potvrdil o pár hodín neskôr aj samotný Microsoft. Expanzia The Smoking Tire Car Pack je prvá, ktorá rozšíri vozový park o 7 nových kúskov.

Dodatok prináša niekoľko športiakov, na ktorých chcete rozpáliť gumy jazdou po horúcom austrálskom asfalte. Jednou z noviniek je 2016 Aston Martin Vulcan s futuristickým designom, ktorý sa nepodobá na nič, čo kedy Aston vytvoril. Medzi ďalšie kúsky v expanzii patrí 2000 Lotus 340R2016 Pagani Huayra BC2016 GTA Spano2016 BMW M2 Coupé1976 Jeep CJ5 Renegade. A potom je tu jedna špecialitka, ktorá môže naznačovať, čo prinesie Forza v budúcnosti. Siedmym autom v balíčku je policajný Ford Crown Victoria Police Interceptor. S týmto vozidlom prichádza na váš Horizon Festival poriadok. Aj spravodlivosť, keďže vaši súperi sa neboja použiť rýchlejšie vozy.

Podobne ako pri predošlých hrách, aj Smoking Tire Car Pack stojí 6,99€. Ak ste si ale kúpili Forzu Horizon 3 Ultimate Edition, potom máte datadisk úplne zadarmo a nové autá vás možno už teraz čakajú v Autoshow na najbližšom festivale. Zatiaľ nevieme, či si po stiahnutí musíte autá dokúpiť v hre zvlášť za herné peniaze alebo sú dostupné zadarmo podobne ako autá vo VIP Packu a Motorsport All-Stars Packu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *