Xbox One S a Gears of War 4 v dvoch nových bundloch

Gears of War 4 Xbox One S Bundle

Okrem krásneho červeného bundlu Xbox One S + Gears of War 4 teraz Microsoft predstavil dva ďalšie bundle, ktoré budú cenovo dostupnejšie. Jeden špeciálny, druhý taký obyčajný.

Už v deň vydania hry sa do predaja dostane bundle, v ktorom je biela 1TB konzola a samozrejme aj hra, bez Season Passu, ktorý je keďtak treba dokúpiť zvlášť. Tento bundle stojí 349 dolárov, teda prakticky rovnakú cenu, ako konzola.

Druhý bundle je však o niečo špeciálnejší. Jeho súčasťou je 500GB konzola Xbox One S, ibaže v modrej farbe. Je to vlastne rovnaká modrá ako pri staršom Forza 6 bundli. V rovnakej farbe dostanete aj nový ovládač a v neposlednom rade, súčasťou balenia je hra Gears of War 4. Ale na kúpu si počkáte. Podľa Microsoftu sa dostane do predaja až na začiatku novembra/listopadu.

V závislosti od regiónu sa tiež bude líšiť podoba pribalenej hry. Kým niekde bude v balení pribalená hra na fyzickom médiu, inde môže byť dostupná ako digitálny kód, ktorý vám odomkne hru na Xbox One aj Windows 10.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *