Star Wars Jedi: Fallen Order dostáva nový trailer a Xbox bundle

Star Wars Jedi: Fallen Order

Iba krátko po tom, ako Microsoft oznámil bundle konzol Xbox One S a Xbox One X s Forzou Speed Champions, boli ohlásené ďalšie bundle, tentoraz s hrou Star Wars Jedi: Fallen Order.

Jedná sa tak po dlhej dobe o balíček Star Wars s konzolou od Microsoftu. Poslednou špeciálnou edíciou bol totiž 250GB Xbox 360 Slim s Kinectom na motívy R2D2. Nové edície už boli limitované len na PlayStation 4, kde sme sa navyše pri Battlefront 2 dočkali krásnej limitovanej edície.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Preto nás aj tak trochu mrzí, že k Jedi Fallen Order dostaneme iba základné prevedenia konzol a nemáme sa tešiť na limitku. Na výber budú už celkom tradične balíčky s Xbox One S a Xbox One X. Obe konzoly ponúkajú 1TB úložisko a okrem Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition je súčasťou sady Xbox Game Pass, Xbox Live Gold a EA Access na 1 mesiac zadarmo. Pri predobjednávke cez Microsoft Store navyše dostanete dve klasické hry: Knights of the Old Republic a Knights of the Old Republic 2.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Súčasťou Deluxe edície hry je digitálny artbook a kozmetické skiny Crimson pre BD-1 a Stinger Mantis, ako aj 90 minút Director’s Cut videa z vývoja hry.

Oba balíčky vychádzajú 15. novembra/listopadu, s možnosťou predobjednávky už dnes. Cena je tradičná, 300€ za One S a 500€ za One X. Okrem toho, včera večer bol vydaný nový gameplay trailer ukazujúci misiu Cal’s Mission:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *