Dying Light 2 vám zaberie aspoň 100 hodín

Dying Light 2

Je to celkom prekvapivé, no zatiaľ čo minulý rok sme sa dočkali ohlásenia Dying Light 2 na E3, tento rok je okolo hry prevažne ticho.

Od vývojárov sa sem-tam niečo dozvieme. Napríklad, že hra je vyvíjaná súčasne pre terajšie konzoly a next-gen, pričom na Xbox One X a PS4 Pro pobeží v 1080p 60fps a vyššie rozlíšenie si odkladá až pre budúce železo.

Hra bude mať vysokú znovuhrateľnosť vďaka systému vetvenia príbehu, kde každé vaše rozhodnutie ovplyvní, čo sa bude diať ďalej. Neovplyvní to však len príbeh, ale aj vzhľad mapy. Napríklad pri jednom rozhodnutí môže ostať región suchý, inde ho môžete svojim rozhodnutím zatopiť.

Producent Kornel Jaskula v rozhovore pre GamesRadar+ povedal, že vďaka tomuto si hru skrátka musíte zahrať niekoľkokrát, aby ste vyskúšali všetky možnosti. Súvisí to s tým, že v závislosti od vašich rozhodnutí môžu ostať neprístupné nielen rôzne lokality, ale tiež príbehové misie.

Je to, akoby sme práve vytvárali niekoľko hier. Od základov navrhujeme hru tak, že niektorým hráčom bude chýbať obsah, ale sme s tým v pohode. Vďaka rozmanitosti príbehu, misií, obsahu a assetov veríme, že to hráčov prinúti zahrať si hru znovu a znovu, alebo sa pokúsia hrať s ostatnými hráčmi v co-ope v ich svetoch.

Kornel Jaskula, producent Dying Light 2

Podľa serveru PC Games N prejdenie príbehu trvá 15-20 hodín, ale na to, aby ste si hru naozaj užili, rátajte s minimálne 100 hodinami gameplayu. „Zatiaľ čo hráte hru, dejú sa v nej veci, na ktoré musíte reagovať. Pre hlavný príbeh to je zhruba 15 – 20 hodín. Povedal by som ale, že všetok obsah vám zaberie viac ako 100 hodín,“ prehlásil šéfdizajnér Tymon Smektala.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *