Pohľad na Gears of War 4 Season Pass

Gears of War 4 Season Pass

Gears of War 4 (Ultimate Edition) si môžete zahrať už dnes, pokiaľ ste si ju predobjednali v Xbox Store. Takto ste dostali skorý prístup k hre, predobjednávkový bonus a aj Season Pass. Ten má samostatne stáť 50 dolárov, čo je v porovnaní s ostatnými passmi celkom vysoká cena. Ale čo vlastne ponúka?

Season Pass pre Gears of War 4 funguje o trochu inak než tie, ktoré si môžete kúpiť napríklad k Battlefieldu. Samozrejme, získate nejaký ten špeciálny obsah. Ten zahŕňa:

  • VIP Vintage Pack – Špeciálny Gear Pack, vďaka ktorému môžete vstúpiť do multiplayeru s novým skinom Vintage JD. Taktiež môžete na svoj Gnasher a Dropshot aplikovať skiny Vintage. Balíček obsahuje aj emblém Vintage JD a špeciálnu bounty kartu, ktorá dodá extra XP za plnenie úloh.
  • 6x Gear Pack – Gear Packy sú vlastne to isté, čo battlepacky v Battlefielde. Tieto balíčky obsahujú nové postavy a skiny zbraní do multiplayeru, tiež rôzne zbrane a utility alebo aj bounty karty, ktoré vám pridávajú dodatočné XP.
  • Developer Playlist – Dostanete sa do nových vôd. Môžete skúšať pripravované herné režimy, mapy alebo variácie ešte predtým, než budú uvoľnené pre širokú verejnosť. Vlastne taká pozvánka do beta testu.
  • Ročný prístup k 24+ novým mapám – Toto je najdôležitejší bod, pretože môže veľmi výrazne ovplyvniť vaše rozhodovanie sa medzi klasickou a ultimate edíciou hry. The Coalition plánuje každý mesiac obohatiť hru o dve nové mapy. Mapy budú dostupné zadarmo pre všetkých, ale budú rotovať. Teda sa nebudú dať hrať vždy všetky. Season Pass odstraňuje túto bariéru, ale len počas prvých 12 mesiacov. Počas nich môžete hrať na všetkých mapách na dedikovaných serveroch v súkromných zápasoch. Po uplynutí onoho roku sa z vás v podstate stane bežný hráč.

Gears of War 4 Season Pass si budete môcť kúpiť tu

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *