ABSURDNÉ LIMITKY #5: Saints Row IV

Absurdné Limitky 5 Saints Row IV

Mať zberateľskú edíciu je príjemný pocit. Lenže niekedy prichádzajú vývojári s takými limitovkami, ktoré posúvajú hranice absurdnosti na novú úroveň. Inak na tom nie je ani Saints Row IV.

Nevieme, čo tým chcel Deep Silver povedať, ale vieme, že ich zberateľská edícia je najdrahšou, akú ste mohli kedy zohnať. A nezohnali ste ju len tak v obchode. Saints Row IV: Super Dangerous Wad Wad Edition má poriadne dlhý názov a britský obchod GAME ju predával za 1 000 000 dolárov. Plus poštovné a balné.

Pokiaľ ide o túto zberateľskú edíciu, vznikol presne jeden kus a ako sme zisťovali, tak aj ten sa už podarilo predať. Nevieme komu, ale zrejme to bol anglický lord alebo arabský šejk, ktorý chcel na dovolenke spraviť radosť sebe a svojmu synovi. Toto super-drahé balenie obsahovalo hru s kompletným obsahom (Saints Row IV: Commander in Chief Edition). Okrem toho ste dostali repliku Dubstep Gun v životnej veľkosti, takže ľudí, s ktorými ste mali problém, umučil Skrillex alebo jemu podobná karbobrúska v Baumaxe.

Do garáže vám táto edícia priniesla Lamborghini Gallardo a spolu s ním ročné členstvo v klube E25 Super Car Club, ako aj ekologická Toyota Prius spolu s poistením. Ale tým, že ste ku hre ako darček dostali dve autá, to nekončí. Súčasťou balenia boli výlety po celom svete. Alebo teda aspoň ubytovanie pre dvoch na 7 nocí v hoteli The Jefferson Hotel vo Washingtone, takže ste to mali len kúsok do Bieleho domu. Ale stretnutie s Obamom nebolo súčasťou kolekcie. Súčasťou však bol pobyt pre dvoch na 7 nocí v apartmáne na najvyššom poschodí v Burj-al-Arab, spolu so súkromným tryskáčom. Aby ste boli ešte bližšie k vesmíru, tak vďaka Virgin Galactic ste mohli letieť na obežnú dráhu!

Pri toľkom cestovaní sa vám zrejme zíde aj pomocník. Deep Silver na to myslí a kebyže ste si túto kolekciu kúpili Vy, s nákupom by vám pomohol osobný nákupca, ktorý vám nakúpi všetko, čo mu prikážete. Alebo sa o to aspoň pokúsi. S tou plastickou operáciou podľa vlastného výberu vám teda on nepomôže. No a nakoniec môžete zažiť celodenný špiónsky tréning, len aby ste na tieto skúsenosti následne zabudli pri zážitku so záchranou rukojemníka. Ktorým ste boli zrejme vy. Plus, zaplatíte tvorcom asi 200 000$ zisk.

Ako totiž zistil Business Insider, obsah celej edície bez marže vychádzal “len” na 790 000$.

Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *