Absurdné Limitky #1: DYING LIGHT

Dying Light Absurdne Limitky

Zberateľská edícia je pojem, s ktorým sa dnes stretávame u väčšiny blockbusterov a je rozhodne pekné, keď nám vydavatelia dajú k hrám aj nejaký ten pekný bonus. Poväčšine nás potešia nejakou sochou, inokedy tam môžeme nájsť funkčnú elektroniku. V tom sa špecializuje hlavne Activision a Ubisoft, ktorý napr. do The Division zberateľky ukryl funkčné hodinky. Niekedy sa však niekto nechá príliš uniesť a vyrobí takú limitovanú edíciu, ktorá zaplní titulky novín. Bodaj by nie, keď k hre dostanete auto zadarmo, že?

V našom novom letnom seriáli sme sa rozhodli pozrieť na niekoľko absurdných limitovaných edícií, ktoré vám v hlave ostanú zrejme navždy.

Dying Light: My Apocalypse Edition

Ešte aj teraz si lámeme hlavu nad tým, čo má znamenať „My Apocalypse“. Značí to vašu vlastnú zombie apokalypsu alebo to značí váš osobný bankrot? Jedno z toho určite. Táto limitovaná edícia vás totiž vyjde 250 000 libier, teda necelých 300 000€ vďaka brexitu.

V tejto limitovanej edícii by ste soundtracky či season passy hľadali márne. Tak čo vlastne ponúka? Tak ja vám to poviem. Asi začneme tými lacnejšími vecami a postupne prejdeme k drahším a absurdnejším. Na začiatok tu máme 4 hry Dying Light v Steelbooku) pre Xbox One. Ďalej tu máme možnosť oskenovať vašu vlastnú tvár do hry, kde sa ňou budú pýšiť príšery a zombie. Čiže ak poznáte niekoho fakt škaredého, nerobte si z neho srandu, možno má nádejnú budúcnosť v hernom priemysle. Ďalšou novinkou sú okuliare s nočným videním + dospelácke plienky. Tu niekto vzal pojem „dosrať sa od strachu“ doslovne.

Nestačí? Tak ideme ďalej. Vašim ďalším darčekom bude celodenný výlet v štúdiu Techland, kde budete mať unikátnu možnosť zahrať si proti vývojárom. S tým, že vás nechajú vyhrať, takže sa môžete pochváliť, že ste lepší, než vývojári. Ale musíte dúfať, že ľudia vo vašom okolí nenarazia na tento článok. Cestou domov sa potom môžete zastaviť na lekcii Zombie Survival Parkouru, ktorou vás bude sprevádzať tím AMPISOUND. Mimochodom, čaká vás niekoľko hodín tohto tréningu, na ktoré budete môcť chodiť len vďaka tomu, že ste majiteľom tejto limitovanej edície Dying Light.

A nakoniec dve najabsurdnejšie položky z celej limitky: Socha Volatile zombie v životnej veľkosti a na mieru vyrobený Úkryt vyrobený firmou Tiger Sheds. Aby ste sa mohli zachrániť pred zombie apokalypsou, až jedného dňa nastane.

Jediný kus tejto edície už bol predaný a ďalšia už nie je dostupná

Dying Light My Apocalypse Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *