Final Fantasy XV odhaľuje limitovanú edíciu inšpirovanú designom Xbox One

Final Fantasy XV Logo

Final Fantasy XV bude bezpochyby jednou z najväčších hier tohto roku. Bodaj by nie, keď sa na nej pracovalo viac ako 10 rokov a jeho tvorcovia si dávajú vždy stanovujú tie najvyššie míľniky v oblasti kvality. Teraz Square Enix ukázalo svetu zberateľskú edíciu a tá sa nesie v duchu designu Xbox One.

Ako môžete vidieť nižšie, tak obsah zberateľskej edície bude ukrytý v čiernej, matno-lesklej krabici, ktorej chýba v podstate už len chladič, porty a mechanika. Design je to teda vychytaný, ale vychytaný je aj vnútrajšok. Vo vnútri edícii sa ukrýva artwork „Big Bang“, ktorého originál namaľoval Yoshitaka Amano. Nechýba ani soundtrack (na BluRayi!) s tvorbou od hlavného hudobníka hry, Yoko Shimomuru. A súčasťou je aj booklet, dokumentárny film z pozadia hry (a.k.a. Behind The Scenes), hra v steelbooku a podľa všetkého aj film Kingsglaive. Edícia bude stáť asi do 100€, nakoľko sa v Japonsku začne predávať 21.12. za cenu 79€. Samotná hra však vyjde už o mesiac skôr.

Final Fantasy XV Collectors Edition

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *