Assassin’s Creed Odyssey dostal Story Creator Mode

Assassin's Creed Odyssey Story Creator Mode

Hoci sa Assassin’s Creed Odyssey neukázal na E3, Ubisoft aspoň na blogu oznámil príchod skôr avizovanej novinky do hry: režimu Story Creator Mode.

Story Creator Mode je vlastne nástrojom na spôsob obľúbeného DYOM módu pre GTA San Andreas alebo editoru vo Far Cry 5. Hráči si môžu navrhovať vlastné príbehy a misie, ktoré môžu následne zdieľať s komunitou. Všetky príbehy a misie sú zdieľané cross-platformovo a tak nezáleží, či misiu navrhne Xboxer, PC Master Race alebo Plejkár, všetko je dostupné pre všetkých.

Story Creator Mode tiež podporuje možnosť tvorby interaktívnych rozhovorov v misiách. Nástroj podľa slov Ubisoftu vychádza z jeho vlastných nástrojov, ktoré využíva pri vývoji hier, a ktorý použil pri vývoji Assassin’s Creed Odyssey. Režim je dostupný celkom zadarmo formou updatu pre všetky platformy.

Pokiaľ však ide o tvorbu, misie je možné navrhovať len na PC. Odtiaľ sú následne zdieľané na dedikovanom Story Creator webe, kde sa dajú prehliadať, ale aj na diaľku aktivovať. Je teda vyžadované internetové pripojenie, účet Uplay a internetový prehliadač. Na stránke tiež vidíte štatistiky, ktoré súvisia s hraním ostatných questov alebo hodnotením vašej tvorby od iných hráčov. Misie si do Odyssey pridávate priamo na webe a v hre sa vám objavia s vlastnou ikonkou. Najviac si však v hre môžete aktivovať 20 questov a ak chcete ďalšie, staré musíte vymazať. Na webe si môžete do zoznamu na neskoršie odohranie uložiť až 250.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *