Assassin’s Creed Odyssey bude na víkend zadarmo!

Assassin's Creed Odyssey

Ak aj vy trávite tento týždeň v preventívnej karanténe a od svojho Xboxu nikam neodchádzate, potom vás potešíme víkendovou akciou. Ubisoft totiž oznámil, že Assassin’s Creed Odyssey bude v najbližších dňoch zadarmo.

V rámci akcie si predplatitelia členstiev Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate budú môcť už zajtra stiahnuť Assassin’s Creed Odyssey na Xbox One a hrať ho až do konca týždňa úplne zadarmo.

Reč je pritom o plnej hre a verte mi, Odyssey je naozaj plný questov a aktivít, vďaka ktorým v starovekom Grécku strávite stovky hodín. Poprvýkrát v histórii série máte možnosť zvoliť si hlavnú postavu, na výber máte zo súrodencov Alexia a Kassandry, ktorí sú potomkami slávneho Leonida. Pokiaľ ide o príbeh, ten je prakticky totožný u oboch postáv, až na pár drobných rozdielov.

Odyssey bude v rámci víkendovej akcie dostupné zadarmo na stiahnutie od zajtra 19.3. do nedele 22.3.. Nielen, že tomu tak bude na Xbox One, ale zadarmo si ho budú môcť zahrať aj hráči na PC (Epic Games Store, Steam, Uplay) a na PlayStation 4, kde netreba mať ani členstvo PlayStation Plus (výnimkou je Nemecko). Hráči na PS4 však v bezplatnej verzii nebudú môcť odomykať trofeje, Epic Store verzia pre PC zas po kúpení plnej hry vyžaduje opätovné stiahnutie.

Za zmienku ďalej stojí, že hráči, ktorí využijú akciu, získajú cez Ubisoft Club zadarmo do hry Ezio’s Roman Set sadu oblečenia z Assassin’s Creed Brotherhood. Hráči, ktorí si túto výbavu zaobstarajú, získajú sadu oblečenia, meč a gravírovanie, ktoré si môžu pridať na svoju obľúbenú zbraň u kováča.

Assassin's Creed Odyssey Ezio's Roman Set
S touto výbavou predbehnete dobu o takmer 2 000 rokov
  • Milánsky meč: +25% šanca na kritický úder so schopnosťou Hrdinský úder
  • Rímska sada: Okamžitá obnova útoku Hrdinský úder po úspešnom odrazení útoku.
  • Gravírovanie: Skráti obnovu útoku Hrdinský úder po úspešnom odrazení útoku o 35%.

Čo sa už samotnej hry týka, v najbližších dňoch je dostupná s výraznou zľavou v Xbox Store:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár