Assassin’s Creed Odyssey prinesie epizodický DLC obsah

Assassin's Creed Odyssey
Na trh sa už pomaly blíži aj Assassin’s Creed Odyssey, ktorý má byť podľa slov Ubisoftu plnohodnotnou RPG zo sveta asasínov a templárov, keďže si budeme môcť zvoliť postavu, perky a dokonca natrafíme na interaktívne rozhovory.

Ubisoft teraz ohlásil ďalšiu zmenu, ktorá sa dotkne štýlu DLC. Zatiaľ čo predošlé diely totiž prinášali príbehové rozšírenia, ktoré v Origins dokonca rozšírili hru o nové lokality, v Assassin’s Creed Odyssey nás čaká celkom nová vec. Ubisoft ohlásil epizodické DLC rozdelené do dvoch sezón.

Prvá sezóna nesie názov Legacy of the First Blade a budú ju tvoriť tri epizódy vychádzajúce približne každých 6 týždňov. Zameraná bude na historicky vôbec prvého hrdinu s hidden bladom a hráči sa dozvedia viac o tom, prečo sa rád asasínov rozhodol bojovať z tieňov. Prvá epizóda vyjde v decembri/prosinci 2018 a hráči si budú môcť jednotlivé epizódy vychutnať buď postupne alebo naraz, až vyjdú všetky tri.

Assassin's Creed Odyssey

Druhá sezóna s názvom The Fate of Atlantis sa bude niesť v podobnom duchu ako faraónske rozšírenie Origins. Opäť bude zamerané na mýty, tentoraz v ňom budeme odhaľovať tajomstvá legendárneho zatopeného mesta. Práve v tejto sezóne sa hráči priblížia k Prvej civilizácii najbližšie, ako sa len dá. Tu prvá epizóda vyjde na jar 2019.

Do hry tiež budú na pravidelnej báze pribúdať celkom zadarmo The Lost Tales of Greece. Pôjde o questy, v ktorých hráči stretnú nové aj staré známe postavy starovekého Grécka. Tieto drobné príbehy budú vydávané zadarmo medzi jednotlivými veľkými epizódami, pričom už prvý príbeh bude uvoľnený pred prvou DLC epizódou.

Oikos of the Olympians

Na týždennej báze sa vrátia Špeciálne Eventy, v ktorých sa hráči postavia Epickým lodiam alebo armáde a z úspešného boja si budú môcť odniesť vzácnu zbroj a itemy. Vlastne ide o podobnú záležitosť ako boli Výzvy bohov v Origins. Do toho sa však pridajú denné questy Oikos of the Olympians, ktoré budú opäť rozširovať svet AC Odyssey. Odmenou za ich plnenie bude špeciálna mena, ktorá sa bude dať využiť u obchodníka Oikosa. Ten bude mať k dispozícii každý týždeň inú ponuku vzácnej výbavy.

Potvrdené sú aj eventy s mýtickými tvormi a New Game Plus mód.

Ubisoft taktiež oznámil, že držitelia Season Passu dostanú zadarmo Assassin’s Creed III Remastered.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *