Zberateľská edícia Gears of War 4 stojí 250€ a ponúka cool sochu!

Gears of War 4 Collectors Edition

S informáciami o limitovaných edíciách Gears of War 4 sa v uplynulých 24 hodinách roztrhlo vrece. Okrem toho, že Microsoft začal predávať Ultimate Edition, tak Amazon odhalil informácie o limitovanej edícii hry, ktorá bude dostupná samozrejme vo fyzickej podobe a prinesie pekných pár bonusov. Alebo je ich je primerane k cene? Limitovaná zberateľská edícia Gears of War 4 totiž stojí 250 dolárov a ako to už býva, tak u nás sa bude s vysokou pravdepodobnosťou predávať za 250€.

Čo však možno čakať za také peniaze? Bonusy vo vnútri balenia príjemne prekvapia. V prvom rade je jeho súčasťou hra, teraz v Ultimate edícii. To reálne znamená, že hráči si budú môcť po dobu 1 roka vychutnať všetky multiplayerové mapy, dostanú nové skiny, nejaké bonusové balíčky a v neposlednom rade by tu mohol byť zahrnutý aj Early Access. Je však otázne, či to nie je len bonus k digitálnej predobjednávke z Xbox Storu. Ale tu to nekončí.

Digitálnym bonusom budú ďalšie tri Gears balíky, ktoré sa tak pridajú k tým, ktoré sú súčasťou Ultimate Edition hry. Potom už nasledujú hmotné bonusy. Prvým je vytlačený artwork, ďalej steelbook, kľúčenka v tvare granátu a nakoniec Socha JD Fenixa na motorke s veľkosťou 47 x 28cm. Sochy sú dve. V prvej má Fenix klasickú vojenskú uniformu. Druhá varianta, „Outsider“, má oblečenie, ktoré odpovedá novému Fenixovmu novému životu. Medzi týmito collectorkami nie je žiaden rozdiel v cene a tak obe stoja 250 dolárov.

Gears of War 4 Outsider Collectors Edition

Gears of War 4 Collectors Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *