Assassin’s Creed Triple Pack pre Xbox One je dostupný

Assassins Creed Triple Pack

Tri je magické číslo, minimálne v očiach Ubisoftu. Presvedčiť vás o tom môže nová trilógia Assassin’s Creed: Triple Pack pre Xbox One. Táto kolekcia, ktorú si môžete kúpiť v Xbox Store za 100€, zahŕňa tituly Black Flag, Unity a Syndicate, teda tri diely, ktoré na túto konzolu vyšli v uplynulých rokoch. Vďaka triple packu si tak vychutnáte Karibik v 18. storočí, Paríž v čase veľkej Francúzskej revolúcie a nakoniec zavítate aj do Londýna, kde naplno prebieha industriálna revolúcia.

Či sa oplatí kúpiť tento balíček hier, to už necháme na vás. Pre zaujímavosť sa však už tieto hry dajú zohnať samostatne za nižšiu cenu, ale je treba si po ne prísť do obchodu. Black Flag bol navyše začiatkom minulého roka dostupný v Games with Gold a tak tí, ktorí túto akciu stihli, už nemajú dôvd na kúpu AC IV. No a čo sa týka Unity, to sa dalo zohnať za necelé 4€ na stránke CDKeys.com, o čom sme informovali na Facebooku (na čo nás upozornil fanúšik).

Ak by ste ale aj tak mali záujem o kúpu tejto kolekcie, môžete tak učiniť priamo tu. Len je otázne, či teraz stojí za kúpu, keď vďaka aktuálnym zľavám stoja všetky tri spolu 60-70€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *