Xbox One S dostane špeciálnu fialovú Fortnite edíciu

Fortnite BR

Nemecký server WinFuture, kotrý ako prvý zverejnil oficiálne fotografie chystaného Xbox One S All-Digital Edition, na internet najnovšie zverejnil fotky iného zariadenia s kódovým označením „Purple“.

Pod týmto nie príliš rafinovaným krycím názvom sa ukrýva špeciálna edícia konzoly Xbox One S vo fialovom prevedení, ktoré odpovedá vizuálu obľúbenej hry Fortnite. Jedná sa tak o ďalší špeciálny bundle vytvorený v spolupráci medzi Microsoftom a Epic Games, ktorý sa však tentoraz naozaj líši niečim iným, než pribalenými kartičkami na stiahnutie obsahu.

Konzola sa inšpiruje gradientovým vizuálom konzol Xbox One X, ktorými sú Project Scorpio Edition a Gold Rush edícia vydaná s Battlefield V. Aj táto konzola sa teda pohráva s dvomi odtieňmi fialovej. Gradient však vyzerá byť ostrejší a spôsobuje ho najmä dierkovanie na „južnej“ časti konzoly. Konzola ako taká však vyzerá prívetivo a kľudne by sme si ju vedeli predstaviť aj s nejakým Suicide Squad balíčkom – len škoda, že taká hra (zatiaľ) nie je v príprave.

Tak trochu prekvapivo sa jedná o balíček s diskovou verziou konzoly, pričom súčasťou balenia je špeciálny obsah do Fortnitu a 1-mesačný Xbox Live Gold. Okrem toho má konzola vstavaný 1TB disk, ktorý je už v dnešnej dobe samozrejmosťou. Nie je jasné, kedy táto konzola vyjde, ale mohla by byť ukázaná počas E3 špeciálu Inside Xbox. Spoločnosť konieckoncov teasovala možnosť vyhrať tam novú konzolu a toto by mohla byť ona.

via WinFuture.de

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *