Škola hrou v Assassin’s Creed Origins

Assassin's Creed Origins Discovery Mode
Hry sú predovšetkým o zábave a len málokedy niekoho nadchne hra, ktorá má v popise práce „vzdelávanie“. Assassin’s Creed Origins nám však okrem zábavy rozšíri obzory o histórii Starovekého Egypta.

Ubisoft totiž oznámil, že hra bude obsahovať pasívny režim pomenovaný Discovery Tour, ktorý bude skôr o spoznávaní histórie. V tomto režime nebude možné páchať akékoľvek násilie, či už na hráčovi alebo na (živých) civilistoch. Môžeme sa poprechádzať po celej krajine a objavovať zaujímavosti, ako napríklad že egypťania kedysi mŕtvym ľuďom vyťahovali mozgy cez nosnú dierku. Dobre, to bol ten nechutnejší príklad.

Assassin’s Creed: Origins sa v tomto režime premení na interaktívnu encyklopédiu, na ktorej sa podieľalo množstvo historikov a egyptológov, vďaka čomu sa hráči dozvedia o minulosti krajiny veľmi veľa vecí priamo od expertov. Čaká nás tak mnoho zaujímavostí od odborníkov na mumifikáciu, Kleopatru alebo Veľké pyramídy v Gize. Za účasť na týchto interaktívnych výletoch budú hráči získavať odmeny v podobe špeciálnych hrateľných postáv. Takže, škola hrou!

Dodatok bude dostupný zadarmo na stiahnutie už začiatkom budúceho roka.

Assassin's Creed Origins Discovery Mode

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    AC si určitě koupím, je to jen otázka času. Seznam plánovaných her se (až moc) rozrůstá…. Musím najet na tzv. herní hygienu- nová hra stejného žánru (open RPG) až po dohrání předchozí. A Zaklínač má vyšší prioritu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *