Aké sú plány Ubisoftu s Assassin’s Creed Origins?

Assassin's Creed Origins Xbox One X
Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Ubisoft plánuje intenzívne venovať novému Assassin’s Creed Origins. Hra obdržala vo svete veľmi dobré hodnotenia, ja v nej mám odohraných vyše 98 hodín a nevyzerá to, že by toto číslo prestalo rásť. Dopomôže tomu aj Ubisoft so svojimi plánmi na december/prosinec.

Ubisoft totiž oznámil hneď niekoľko noviniek, ktorými chystá obohatiť svoj najnovší Assassin’s Creed v priebehu tohto mesiaca. Hneď na úvod bola oznámená Nightmare obtiažnosť, pri ktorej budú súperi oveľa silnejší (takže fylakovia premenia hru na Cuphead) a tiež nový quest Here Comes a New Challenger. S ním pribudne do hry režim hordy, v ktorom sa bude bojovať proti nekonečnému zástupu nepriateľov. Odporúča sa mať aspoň level 32. A tiež pribudne nový quest, na ktorý si máme počkať. Je to prekvapenie. 😉

Assassin's Creed Origins Gladiator Pack

Oznámená tiež bola možnosť vyrovnania slabších nepriateľov; po jej aktivovaní budú mať slabší nepriatelia automaticky hráčov level. Takže vlastne s touto možnosťou hráči môžu zabudnúť na rýchle rabovanie slabších základní. Ale zas na druhú stranu, s vyšším levelom prichádzajú aj silnejšie zbrane. Tiež sa objaví tretí, posledný Trials of the Gods event, v ktorom sa pre zmenu postavíme Sekhmet, bohyni vojny. A tiež všetci získame poslednú možnosť bojovať proti Sobekovi aj Anubisovi.

Trials of the Gods Sekhmet

No a nakoniec boli oznámené tri správy spojené s oblečením a doplnkami pre Bayeka. V prvom rade, 12. decembra/prosinec vyjde Gladiator Items Pack, 26. decembra vyjde Wacky Items Pack, ktorého obsah zatiaľ nie je známy, no má byť perfektným doplnkom, ak si hráč oblečie kúpeľnú osušku. Tretia správa sa týka nedávno oznámeného First Civilization balíčku, ako aj pripravovaného Nightmare balíčku. Oblečenie a itemy z oboch budú dostupné aj v Heka truhliciach v Nomad’s Bazaar, takže ak sa hráčom pošťastí, doplnky získajú za hernú menu a nie za loot boxy.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *