Assassin’s Creed Origins dostal patch s podporou Xbox One X a Dolby Atmos

Assassin's Creed Origins
Zatiaľ čo my hráme Assassin’s Creed Origins už pár dní a už v dohľadnej dobe vydáme recenziu (spoiler: páči sa nám!), Ubisoft pracuje a hru vylepšuje. Teraz vydal patch 1.03, ktorý prináša na Xbox One hneď niekoľko chuťoviek.

Ako sa už dalo čakať, tak teraz, pred launchom nového Xbox One X, sa patch sústredí práve na vylepšenia spojené s konzolou. Medzi kľúčové novinky totiž patrí 4K podpora pre Xbox One XDolby AtmosHDR. Zahraniční recenzenti, ktorí už majú novú konzolu v ruke, si tak môžu vychutnať staroveký Egypt v štyrikrát vyššom rozlíšení, než doposiaľ, a tiež s krajšími farbami vďaka podpore HDR. Nový patch ju tiež priniesol na PS4 Pro, ktorá „musela“ čakať na Xbox One X. A samozrejme je tu tá podpora pre Dolby Atmos na Xbox One konzolách, vďaka čomu čaká audiofilov skutočne bohatý zážitok z hrania.

 

Aktualizácia s veľkosťou len 1,8GB (Xbox One X zrejme dostane ešte balík 4K textúr v nasledujúcich dňoch) tiež opravuje chyby a prináša nové efekty do Fotorežimu. Tie zahŕňajú hĺbku ostrosti, expozíciu, vignetu, teplotu farieb, odtiene, saturáciu a šum. Fotorežim tak už neobsahuje len filtre, ale aj niečo naviac, čím sa približuje možnostiam režimu vo Forze.

Assassin's Creed Origins

Hra vyzerá úchvatne už na základnom Xbox One

via Ubisoft

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Vypadá skvěle. Vzhledem k tomu, že se rád hrami kochám, rád se jen tak procházím a sleduji detaily… mám se na co těšit. Hned jak dohraji Zaklínače…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *