Cuphead dostane krabicovku!

Cuphead
Microsoft tak nejak vyriešil, ako pretlačiť Play Anywhere do obchodov a zároveň uspokojiť hráčov–zberateľov krabičiek.

Doteraz boli totiž, až na jeden prípad, Play Anywhere tituly dostupné len cez Microsoft Store alebo ako kupóny pribalené k novým konzolám. Už v blízkej dobe sa ale veci začnú meniť. Na zahraničnom fóre sa totiž objavila fyzická krabica od titulu Cuphead, ktorý vyšiel exkluzívne pre Xbox One a Windows. Krabicová verzia však neobsahuje plastový disk pre Xbox, ale obsahuje plnú hru pre Xbox One a Windows 10, ako kód na stiahnutie.

Dôvodom je, že fyzický disk by zbytočne navýšil predajnú cenu hry, čo by mohlo ľudí odradiť od kúpy. Tvorcovia sa tak aspoň odvďačia hráčom niektorým z 5 artworkov na celuloide. Ich výber je náhodný, takže to bude na spôsob Kinder Surprise alebo zberateľských kartičiek. Podľa človeka, ktorý informáciu na internete zverejnil, majú byť tieto krabicovky dostupné exkluzívne cez Best Buy v USA, avšak nie je vylúčené ani vydanie v ďalších kútoch sveta.

Cuphead Physical Release

via CheapAssGamer.com

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *