Levels – Seriál o hernom vývoji

Levels Red Bull TV

Narazili sme na zaujímavý seriál produkcie Red Bull TV zameriavajúci sa na vývoj hier, tak sa oň s tebou radi podelíme. Ak ťa aspoň trochu zaujíma, čo robil autor Assasin’s Creed po odchode z Ubisoftu, pusti si 6 dielov po cca 12 minútach.

Pre xboxerov odporúčame hlavne prvý diel ukazujujúci až neuveriteľnú tvorbu hry Cuphead, kde všetko, čo nás potrápilo na obrazovke, robilo autorom pri ručnej výrobe o to väčšie nervy. Dobre im tak ? .

Aj štvrtý diel je pre fanúšikov Xboxu veľmi hodnotný. Hovorí o legende Peter Molyneux, ktorý sa po vlažne prijatých posledných Fable tituloch stiahol do svojej firmy a v seriáli Levels prezradí svetu, na čom momentálne robí.

Seriál Levels si s anglíckymi titulkami môžeš úplne zdarma pustiť na webe Red Bullu alebo v aplikácii Red Bull TV pre Xbox One.

Red Bull TV
Red Bull TV
Price: Free

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *